Good afternoon, it is Thursday 5.12.2019. It is the nameday of Jitka, tommorow is the nameday of Mikuláš.

Bulletin

191204 ostrovOstrov 30. 11. 2019
Tradiční adventní koncert v kostele sv. Mikuláše v Ostrově u Lanškrouna již podeváté nabídl vítanou příležitost k zastavení v předvánočním shonu. Jako každý rok, tak i letos děti a žáci místní základní školy a mateřské školy na úvod zazpívali písně a koledy ve zcela zaplněném kostele.

191204 jarmarkZŠ na ul. Dobrovského zve na 5. charitativní vánoční jarmark, který se koná v pátek 6. prosince od 14 do 17 hodin v prostorách přízemí hlavní budovy školy. Laskavostí návštěvníků se opět podaří vytvořit kouzelnou atmosféru a získat štědrý finanční obnost, díky kterému bude možné zútulnit třídy a hlavně podpořit léčbu Pavla Kvapila.

170511 schottSCHOTT CR, s.r.o. přivítá ve svém týmu kolegu či kolegyni na pozici
Inženýr (technik) kvality

- Řízení kvality senzorů a víček baterií pro elektrotechnický a automobilový průmysl.
- Vyhodnocování parametrů kvality.
- Řešení reklamací zákazníků.
- Metodické řízení kvality v produktové linii 2.
- Udržování stávajících procesů kvality a zavádění změn.

171114 schottSCHOTT CR, s.r.o. rozšiřuje controllingový tým společnosti o nového kolegu na pozici CONTROLLER
Hlavní aktivity:
- Účast na přípravě plánů a výhledů finančních ukazatelů
- Spolupráce na závěrkových operacích včetně odchylkové analýzy
- Zodpovědnost za analýzy ziskovosti výrobků
- Provádění ad hoc analýz dle aktuálních požadavků
- Zastupování Finančního manažera společnosti

191202 certiDDM Damián a KC Lanškroun ve spolupráci s Divadlem Ve středu a divadelním spolkem Škeble vás zvou na akci Mikuláši, Mikuláši, kdo to tady děti straší ve čtvrtek 5. 12. 2019 od 16 hodin na nádvoří zámku.
Nahlédněte do pekla, kde vás bude očekávat samotný Lucifer. Zavítejte do tvořivých dílniček v prostorách KC. Mikuláš přijede v 17:30 - na hodné děti čeká mikulášská nadílka.
Celým odpolednem vás provede Marek Šmied a Sabina Skalická.

190719 alemaALEMA Lanškroun s.r.o. pro provoz mechanických montáží v Lanškrouně přijme domácí pracovníky na dohodu o provedení práce. Jedná se o jednoduché montážní práce.

191201 mikulasDěti a rodiče v Rodinném centru Dětský svět čeká ve čtvrtek 5. prosince od 10 do 12 hodin Malá mikulášská hra. Seznámení se s Mikulášem, andělem a čertem, krátká venkovní hra v okolí centra, společné tvoření a mikulášské překvápko. Na hru je nutné přihlásit se předem na email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nebo na tel. 777 257 709.

191202 stromAdventní městečko na náměstí J. M. Marků začalo ožívat 1. prosince hned po druhé hodině odpolední, kdy se otevřely stánky a začal Fler jarmark. Návštěvníků přibývalo po 16. hodině, kdy začalo první hudební vystoupení Pardubických trubačů a náměstí se zcela zaplnilo těsně před pátou odpoledne, kdy se rozsvítil vánoční strom.

191202 tanecMáte rádi hudbu?
Chtěli byste se svým partnerem trávit společný čas spojený vzájemnou zábavou?
Zveme Vás na taneční kurzy společenských tanců kde se můžete přiučit a zdokonalit nejenom v základních krocích ve standardních a latinskoamerických tancích.

191126 adventLetošní adventní Lanškroun se bude od těch minulých trochu lišit. Adventní trhy v letošním roce ponesou název Fler Jarmark, budou otevřeny každý pátek, sobotu a neděli od 14 do 19 hodin. Adventní městečko opět najdete na náměstí J. M. Marků. Další novinkou bude Ježíškova nebeská kancelář, která je připomenutím krásného zvyku a zavedením nové tradice ve veřejném prostoru.